کسب درآمد اینترنتی در بین بسیاری از افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شاید شما نیز از جمله افرادی هستید که تمایل دارید با روشهای کسب درآمد اینترنتی آشنایی بیشتری داشته باشید. با توجه به زندگی در عصر دیجیتال و تغییرات سریع فناوری، یادگیری چگونگی کسب درآمد اینترنتی نسبت به گذشته بسیار ساده تر میباشد. همانطور که میدانید، تقاضای افراد در حال تغییر به سمت دنیایی است که فرصتهای خارق العادهای برای کارآفرینی، ایجاد ثروت، کسب درآمد اینترنتی و آزادی زمان ارائه دهد. شما میتوانید از بسترهای نرم افزاری مختلفی مانند Flexjobs برای یافتن یک کسب و کار اینترنتی اقدام کرده و به صورت آزاد به تجارت بپردازید.


 به عبارت دیگر، شما میتوانید از سرویسهای میزبان مختلف برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید. در این صورت بدون پرداخت اجاره در مقایسه با کسب و کار فعلی خود، موفق خواهید شد که به کسب درآمد پرداخته و مبلغی از پولتان را پس انداز کنید. هر چند شما میتوانید فرصتهای جدید کسب و کار اینترنتی را در مقالات مختلف پیدا کنید، اما مشکل اصلی اینجاست که اکثر مقالات چگونگی کسب درآمد اینترنتی، هنوز به شرح تاکتیکهای منسوخ شده می پردازند. این در حالی است که ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی آشنا کنیم. در این مقاله، برخی از روشهای اثبات شده برای کسب درآمد از اینترنت شامل محصولات و نرم افزارهای مربوطه معرفی می شوند. محصولات توصیه شده به شما در این مقاله شامل معرفی بهترین لینکها در اتباط با کسب درآمد اینترنتی هستند که بدون دریافت هیچگونه هزینه و به صورت کاملا رایگان اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار می دهند. 

فریلنسر
کسب درآمد اینترنتی از طریق تبدیل شدن به یک فریلنسر
امروزه کسب درآمد اینترنتی دارای تقاضای بسیار زیادی از طرف افراد مختلف است. شما نیز چنانچه مهارت دیجیتالی خاصی دارید، میتوانید با یک حرفه آزاد و پردرآمد به صورت آنلاین به کسب درآمد از راه دور اقدام کنید. یکی از جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی، تبدیل شدن به یک فریلنسر است. در واقع، شما میتوانید به عنوان یک فریلنسر از راه دور میزان درآمد خود را افزایش دهید. در اولین مرحله شما باید در یک Flexjobs ثبت نام کنید تا بتوانید به صورت سریع، آسان و ایمن مشاغل از راه دور تمام وقت و پاره وقت را پیدا کرده و برای انجام آنها اقدام کنید.
در ایران سایت هایی مانند  Flexjobs وجود دارند از جمله: 
سایت منکارتو
سایت پارسکدرز
سایت پارس فریلنسر
سایت سان تایپ
سایت پونیشا
سایت تایپ ایران
سایت کاریشه

البته این ها از بهترین سایت های فریلنسری هستند


                                     

پس از ثبت نام، امکان مشاهده آگهی های شغلی بسیاری در انواع صنایع مختلف از راه دور برای شما فراهم می شود. به منظور کسب درآمد اینترنتی از طریق تبدیل شدن به یک فریلنسر، مهم نیست که میزان تجربه یا پیشینه صنعتی شما به چه میزان می باشد. در این سایتها تعداد بسیاری از مشاغل آزاد از راه دور وجود دارد. به همین خاطر، شما می توانید با انتخاب هر یک از مشاغل موجود به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.


اما نکته اساسی که وجود دارد این است که برای شروع کار اینترنتی لازم نیست که خود را به یک سایت فریلنسری  محدود کنید. به عبارت دیگر، شما میتوانید برای شروع کار، از فعالیتهای انجام شده توسط خودتان از راه دور به کسب درآمد بپردازید. به عنوان مثال، می توانید شرکتی از متخصصان مجرب بوجود آورید و از آگهی های شغلی برای جذب مشتری استفاده کنید. آیا فکر می کنید که در یافتن کارمندان مناسب خود مشکل دارید؟ یا شاید مطمئن نیستید که دانش، تجربه و یا پول کافی برای ایجاد یک کسب درآمد اینترنتی دارید؟ شما می توانید از طریق تاسیس یک شرکت ، کارمندان و همچنین مؤسسه مورد نظر خود را پیدا کرده و با آنها شریک شوید. علاوه بر موارد فوق، برای کسب درآمد اینترنتی، میتوان حتی بدون راه اندازی یک تجارت مستقل، از تمام مزایای داشتن یک شرکت بهره مند شوید.


سایتهای مستقلی مانند Up work و Flexjobs به شما کمک می کنند تا بدون جستجو برای مشتری، به صورت آنلاین و تمام وقت به کسب درآمد اینترنتی بپردازید. . در واقع، برای کاهش ریسک، Flexjobs تلاش میکنند تا کارفرمایان مختلفی را برای شما به نمایش بگذارند. کسب وکارهای اینترنتی موجود شامل طیف وسیعی از مشاغل مختلف از جمله طراحی گرافیک، طراحی لوگو، طراحی وب سایت، اینفوگرافیک، تولید محتوای صوتی و ... میباشد. درنهایت، اگر قصد دارید به دنیای کسب درآمد آنلاین وارد شوید، کسب درآمد اینترنتی با دورکاری و فریلنسری بهترین مکان برای شروع میباشد.

پادکست
تولید پادکست و کسب درآمد اینترنتی
تولید محتوای صوتی و یا پادکست یکی دیگر از جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی میباشد. در واقع، امروزه نیاز به محتوای صوتی به عنوان یک مسیر بازاریابی جدید با محتوای مناسب، از هر زمان دیگری قویتر است.آمارها نشان میدهد که در ایالت متحده آمریکا  32 درصد از افراد به صورت ماهانه به پادکستها گوش می دهند.


در واقع، با تولید پادکست، شما میتوانید به بحث در مورد موضوعات جالب پرداخته و  مخاطب خاص خود را جذب کنید. سپس، با تبلیغات و حمایت مالی به کسب درآمد اینترنتی از فروش پادکست اقدام کنید. برای شروع کار در دنیای پادکست، لازم است تا یک شرکت پادکست میزبان را برای ذخیره کردن فایلهای خود انتخاب کنید. در نهایت، از طریق به اشتراک گذاری پادکست با تمام سیستم عاملهای اصلی مانند iTunes ، Stitcher، Spotify و TuneIn به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

بهترین شرکت میزبانی پادکست برای شروع کسب درآمد اینترنتی، Buzzsprout  است. لازم به ذکر است که این شرکت فقط و فقط به خاطر ثبت نام شما، کارت هدیه آمازون 20 دلاری را هدیه میدهد. آنها دارای یک طرح رایگان و همچنین سه طرح پرداخت از 12 تا 24 دلار در هر ماه هستند. Buzzsprout ، میزبان فایلهای پادکست شما در فضایی ذخیره نامحدود با پهنای باند 250 گیگابایت در هر ماه است که قادر است تا حدود 20،000 تا 40،000 طرح را به صورت ماهانه پوشش دهد. همچنین، به منظور کسب درآمد اینترنتی،  Buzzsprout شرایطی را برای شما فراهم میکند تا بتوانید پادکست تولید شده را در وب سایت خود تعبیه و بخشی از بهترین قسمتهای آن را به نمایش بگذارید. به طور کلی، Buzzsprout یک ابزار آسان و مشهود برای شروع تولید پادکست میباشند. از این رو، در پایان به شما توصیه میشود برای کسب درآمد اینترنتی از طریق تولید پادکست، Buzzsprout را به صورت کاملا رایگان امتحان و کارت هدیه آمازون 20 دلاری دریافت کنید.

کسب درآمد اینترنتی با تولید پادکست
در این مقاله شما تنها با برخی از جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی آشنا شدید. چنانچه علاقمند به کسب درآمد از راه دور هستید، لطفا در مقالات بعدی این وب سایت نیز ما را همراهی بفرمایید.