توضیحات کتاب صوتی
(در این مقاله هم پادکست داریم و هم فیلم آموزشی) کپسول «گاو بنفش؛ چگونه تفاوت موفقیت را تضمین می‌کند؟»  نوشته‌ی ست گاردین است. این کپسول صوتی، ارائه دهنده‌ی بهترین و به صرفه‌ترین راه برای توسعه‌ی کسب و کار شماست.

درباره‌ی کپسول گاو بنفش:
بهترین راه برای توسعه‌ی کسب و کار چیست؟ برای شروع یک کسب و کار شخصی چگونه باید شروع کنم؟ چگونه در کسب و کار خودم متفاوت باشم؟

این‌ها تعدادی از سوالاتی‌ست که ذهن هر فردی را که دغدغه‌ای کاری دارد، مشغول می‌کند. برای پاسخ دادن به این سوالات کتاب‌های بسیاری هستند که لحن آن‌ها غالبا پیچیده و تخصصی‌ست.

کپسول گاو بنفش، خلاصه‌ی یکی از بهترین کتاب‌های بازاریابی و توسعه‌ی کسب و کار است. در این کپسول به این مسئله پرداخته می‌شود که چگونه کسب و کاری متفاوت داشته باشیم و با کمک همین تفاوت، نظر دیگران را به خودمان جلب کنیم.

در بخشی از کپسول گاو بنفش می‌شنویم:
اگر به مزرعه گاوها نگاه کنید، چه می بینید؟ احتمالا تصویر سیاه و سفیدی از گاوها خواهید دید. اگر خوش شانس باشید، ممکن است چند لکه قهوه ای هم در این تصویرِ غالبِ سیاه و سفید، ببینید. اما احتمالا چیزی توجه شما را جلب نخواهد کرد.

حالا تصور کنید که مثلا یک گاو بنفش در جمعیت گاوها باشد، در این حالت، شما گاو بنفش را به راحتی پیدا می کنید. چون یک گاو بنفش، واقعا چیز عجیب و قابل توجهی است.

پس اگر محصولات شما مثل گاوهای سیاه و سفید و حتی قهوه ایِ معمولی هستند، نمی توانید امیدوار باشید که توجه کسی را جلب کنند. در عوض باید یک محصول خاص و متمایز تولید کنید: یک گاو بنفش.

شنیدن کپسول گاو بنفش را به چه کسانی توصیه می‌کنیم؟
تعداد تبلیغاتی که هر روز در موقعیت‌های مختلف مشاهده می‌کنیم بسیار زیاد است. این در حالی‌ست که تا همین چند سال پیش، تنها چند تبلیغ محدود از تلویزیون می‌دیدیم. این مسئله نشان‌دهنده‌ی آن است که دنیای تبلیغات و کسب و کارهای مختلف، روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. در این بین باید بتوانیم متفاوت عمل بکنیم و کسب و کارمان را جوری به مخاطب نشان دهیم که توجهش جلب شود. کپسول صوتی گاو بنفش پیشنهاد فوق العاده‌ای‌ست برای تمام کسانی که می‌خواهند متفاوت عمل کنند. این کپسول را به تمام کسانی که می‌خواهند صدایشان را به گوش مشتری‌هایشان برسانند توصیه می‌کنیم.
لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

00019.mp3

منبع: سایت نوار