روش های پول درآوردن در جامعه کنونی چیست؟
(در این مقاله پادکست هم داریم) همان طور که می دانید در حال حاضر روش های گذشته برای پول درآوردن خیلی کارساز نیست. به عنوان مثال زمانی که پدران ما تنها به شغل های عملی و نان بازو خوردن فکر می کردند اما امروزه بیشتر مردم از روش های نوین و کارا برای کسب ثروت، درآمد و پول استفاده می کنند.
برای اینکه بتوانید به درآمد برسید، باید از تکنیک های کسب درآمد آگاه باشید. ضمن اینکه بدانید چه کارهایی شما را به کسب پول نزدیک تر می نماید.
برای پول دار شدن از شگردهای مختلفی استفاده می شود اما در حال حاضر کارهای اینترنتی از مهم ترین روش های کسب پول و ثروت هستند.

روش های پول درآوردن

اگر دقت کرده باشید در جامعه امروز قشر ثروتمند را افرادی تشکیل می دهند که معمولاً درآمد اینترنتی دارند. البته همه این افراد مدیر یک سایت تک رقمی یا مدیر یک کانال نیستند. بلکه بسیاری از آن ها تنها نمایندگان فروش هستند یا اینکه مدیران شرکت های موفق می باشند. این قشر پردرآمد، راه های کسب پول را به خوبی فرا گرفته اند.
جامعه کنونی درگیر یک تحول بزرگ و مهم است. به طور کلی تمام کارهای پیرامون ما به شکل اینترنتی ثبت می گردد. هر چه این موضوع در میان مردم یک کشور جا افتاده و رواج یافته تر باشد، به همان نسبت نیز درآمدهای اینترنتی سهم اعظمی از درآمدها را تشکیل می دهد. این درآمدها می توانند زودتر از حد تصور شما را به نیازهایتان برسانند. حال باید دید آیا کسب پول به شیوه مجازی کار ساده ای است؟

به دست آوردن پول با روش اینترنتی کار ساده ای است؟
عده ای گمان می کنند افرادی که پشت سیستم می نشینند، به مراتب راحت تر هستند و سختی چندانی را متقبل نمی شوند. البته این موضوع از نظر عملی ممکن است درست باشد اما همان طور که می دانید در این روش کسب پول نیز فرد ساعت ها وب گردی می نماید.  وب گردی به مدت طولانی می تواند پیامدهای نه چندان مطلوبی بر ذهن و حتی فیزیک شما بگذارد. بنابراین برای اینکه بتوانید کار مفیدی انجام دهید، در هر صورت نیاز به وقت گذاشتن دارید.

افرادی که تمایل ندارند فعالیت های عملی برای پول به دست آوردن انجام دهند، از روش های کسب و کار اینترنتی استقبال می کنند. البته این روش ها فواید زیادی نیز به همراه دارند. همین امتیازها و سومندی های فراوان سبب می گردند که افراد زیادی از کار اینترنتی استقبال کنند.

چرا پول درآوردن به شیوه اینترنتی رایج شد؟
اگر به اطرافیان خود دقت کرده باشید، آن هایی که شیوه اینترنتی را برای کسب پول مورد توجه قرار داده اند، دیگر به کارهای عملی روی آور نشده اند. این موضوع نشان می دهد امتیازهای کار اینترنتی نسبت به دیگر کارها بسیار بالاست.
پادکست
کسب درآمد از یوتیوب.mp3

واقعیت امر این است که کارهای اینترنتی برای تمامی افراد از جمله خانه دار و دانشجویان نیز امکان پذیر است. به عنوان مثال یک خانم خانه دار در انجام یک کار اینترنتی هم می تواند وضعیت منزل و بچه های خود را مورد بررسی قرار دهد و هم سری به غذای روی اجاق گاز خود بزند. این در حالی است که اگر خانمی برای کسب پول به خارج از منزل برود، دیگر نمی تواند از اوضاع و احوال منزل باخبر شود.

در ویژگی دوم نیز به درآمدهای اینترنتی باید اشاره کرد. واقعیت این است که اگر با این نمونه کارها آشنایی داشته باشید و بتوانید تکنیک های موفقیت در آن ها را به کار ببندید،  زودتر از حد تصور به درآمد می رسید. ضمن اینکه این درآمد می تواند چند میلیونی باشد.بیشتر این کارها نیاز به سرمایه گذاری یا تخصص لازم برای کسب پول ندارد. به همین خاطر افراد زیادی با مدارک و رشته های مختلف برای کسب ثروت از طریق اینترنت را آماده می شوند.

یکی از مهم ترین ویژگی ها که سبب جذب افراد برای کسب پول با این روش می شود، این است که در این روش افراد می توانند بدون کارفرما و رئیس اقدام به کسب ثروت کنند. این موضوع از مهم ترین موضوعات برای تمایل افراد به خصوص نیروی جوان به این روش درآمدی است. یعنی بیشتر افراد تمایل دارند بدون کارفرما اقدام به کار نمایند.

یکی دیگر از مزیت های کسب پول به روش اینترنتی این است که در این روش ها فرد زیان نخواهد کرد. به عنوان مثال زمانی که شما یک فروشگاه کفش ایجاد می نمایید، ممکن است با ضرر و زیان نیز رو به رو گردید. در این صورت مجبور خواهید شد که جواب گوی بسیاری از طلبکاران باشید. ضمن اینکه به آن ها در مورد ورشکستگی خود بگویید و همچنین از آن ها برای وصول چک مهلت بخواهید. خوشبختانه در کارهای اینترنتی درصد آزمون و خطا بسیار پایین است. به عنوان مثال زمانی که مدیر یک کانال فروش و یا سایت می شوید، اگر در فروش موفق نبودید یا نتوانستید در زمینه تبلیغات مطرح گردید، تنها نیاز به آموزش شگردهای یازاریابی و نگه داشتن سایت دارید. ضمن اینکه دیگر عوامل نظیر ورشکستگی و ضرر مالی در این امور چندان مطرح نیستند.

چرا کسب پول از راه اینترنتی بی دردسر است؟
کسب ثروت از روش اینترنتی از راه های بی خطر و بدون دردسر است. البته عده ای از روش های غیر قانونی و پرسود در این زمینه استقبال می کنند و نتیجه آن نیز جزء نابودی و تباهی نیست.
همان طور که می دانید روش های اینترنتی نیاز به اخذ مجوز و یا پیگیری مالیاتی از سوی دولت ندارند. به همین خاطر افراد بسیاری تمایل دارند از این روش کسب درآمد و پول داشته باشند. در واقع برای این گونه مشاغل از تمهیدات مالی کمی استفاده شده و ضمن اینکه میزان سوددهی آن نیز چندان قابل پیگیری نمی باشد.


پادکست
چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم؟ رابرت کیوساکی.mp3

حتماً برای شما اتفاق افتاده که به یک مهمانی دعوت شده باشید اما متاسفانه از مرخصی این ماه برای امر دیگری استفاده کرده باشید. همین موضوع سبب می شود دیگر نتوانید به مرخصی بروید. چون مرخصی داده نمی شود. ضمن اینکه اگر این مرخصی داده شود، این موضوع با کسر حقوق همراه خواهد بود. حال آنکه شما در کار اینترنتی می توانید هر موقع از شبانه روز اقدام به کار کنید و به پول برسید. در واقع در این پروسه اکنون به مهمانی می روید اما بعد از چند ساعت دوباره به خانه بر می گردید و به کار مشغول می شوید. با این برنامه ریزی هم به کار خود می رسید و هم از مهمانی لذت می برید.


منبع: سایت آموزش فا