احتمالاً شما نیز در محیط اطراف با کسانی مواجه شده اید که به دنبال کسب درآمد دلاری هستند اما باید  دید که  آیا فرضیه کسب درآمد به دلار واقعی است؟ اگر می توان کسب درآمد به دلار داشت، این موضوع از چه مشاغلی قابل دستیابی است. عده ای نیز روش های اینترنتی را تنها راه های کسب درآمد دلاری می دانند. یعنی با روش های اینترنتی می توان به شکل بیشتری و به نرخ دلار کسب درآمد نمود.

چگونه با روش های اینترنتی کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟
در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که تمامی این روش ها کسب درآمد دلاری از منزل و به صورت دورکاری است. حضور کارفرمایان در این نوع روش های کسب درآمد بسیار کمرنگ و حذف شده است. افراد زیادی به سراغ روش های اینترنتی برای کسب درآمد دلاری می روند. چون این مشاغل علیرغم اینکه تنها وابستگی به اینترنت و احتمالاً با کامپیوتر دارند، شما را از قید و بند ساعت کاری مشخص، حضور اجباری و به موقع سر کار، بحث و گفتگوهای ناخواسته با صاحبان سرمایه، کارفرمایان و ارباب رجوع و ... رها می کنند.این موضوع برای افرادی که سال های سال تجربه زیر دست بودن در محیط های مختلف و شرکت های گوناگون را داشته اند، بسیار ملموس و قابل توجه است. ضمن اینکه افراد زیادی هستند که علیرغم اینکه سابقه طولانی و زیادی در زمینه کار مشخصی دارند اما باز هم با اقداماتی نظیر تعدیل نیرو، ورود اعضای جدید و ... نمی توانند جایگاه شغلی خود را حفظ کنند. بنابراین کسب درآمد دلاری در منزل و آن هم بدون کارفرما و ساعت مشخص امتیاز بالایی برای این افراد دارد.

کسب درآمد دلاری در سایت آمازون
اگر به سایت آمازون رفته باشید، متوجه می شوید که این سایت یک سایت فروشگاهی است. افراد زیادی در این سایت اقدام به فروش محصولات مجازی و غیر مجازی می کنند و از این طریق به کسب درآمد دلاری می رسند.
حال احتمالاً این سوال را از خود می پرسید که شما در سایت آمازون باید چه چیزی بفروشید و یا چه محصولی عرضه کنید که مورد توجه قرار بگیرد؟

همان طور که می دانید دلار ارزش بالایی دارد و کسب درآمد به دلار می تواند شما را به سود و منفعت زیادی برساند. شما می توانید برای کسب درآمد دلاری در این سایت فروش کتاب های الکترونیکی را تجربه کنید. در واقع شما در این سایت لازم نیست کتاب ترجمه کنید. شما در سایت آمازون می توانید فروشنده کتاب های انگلیسی و فارسی باشید. این کتاب ها فروش های خوبی دارند.

نمونه ای از این فروش کتاب های الکترونیکی در سایت آمازون مربوط به کتاب «تاجر دیروز...تاجر امروز» می باشد که به فروش قابل توجهی رسیده است.کسب درآمد به دلار با سیستم باینری آپشن
این سیستم نیز در کسب درآمد به دلار نقش مهمی دارد. باینری آپشن یک بازار مالی است که به تازگی پدید آمده است. برای اینکه بتوانید با این سیستم کار کنید، نیاز به کمی آموزش دارید. اگر به سرمایه گذاری در بورس علاقه داشته باشید، می توانید از این روش نیز برای کسب درآمد دلاری بهره مند شوید.

این روش درآمدزایی متکی به دو پارامتر خرید و فروش است. برای اینکه بتوانید از معامله سود ببرید، باید بدانید زمانی که شرکت ها در حال خرید یا فروش سهام می باشند، آیا این موضوع برای آن ها با سود همراه است یا نه؟ خبره شدن در این روش و درآمدزایی به دلار نیاز به تکنیک و آموزش های خاصی دارد که کم کم با آن آشنا خواهید شد.

فروش در عرصه آموزش برای درآمد زایی به دلار
از این روش نیز برای کسب درآمد دلاری استفاده می شود. شما می توانید آموزش های فارسی زبان را برای افرادی که در سراسر دنیا فارسی زبان هستند، تهیه و به آن ها بفروشید. وب سایت های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند. در واقع شما می توانید دوره آموزشی خود را در این وب سایت ها بفروشید. این سایت ها Ude me  و Linda می باشند.

کسب درآمد دلاری با همکاری در فروش
همکاری در فروش نیز یکی راه های اینترنتی درآمدزایی به دلار می باشد. از این سیستم با نام افیلیت مارکتینگ یاد می شود. در واقع در این روش شما برای فروش کالای دیگران تلاش می کنید. با فروش محصولات می توانید پورسانت عالی دریافت کنید.

امروزه بسیاری از سایت های معتبر در دنیا از این سیستم برای فروش محصولات خود استفاده می کنند. در واقع در این روش افراد زیادی برای ارائه و فروش محصولات انتخاب می گردند. دیجی کالا، آمازون و سایت علی بابا از سایت هایی هستند که این روش کسب درآمد دلاری را در اختیار شما قرار می دهند.روش فریلنسری در کسب درآمد دلاری
از این روش نیز به عنوان آزادکاری یا فریلنسری یاد می شود. این روش برای افرادی که صاحب فن خاصی هستند، گزینه ای درآمدزا تلقی می شود. سایت Freelancer.com  و Peopleperhour.com دو سایت جهانی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. در ایران نیز سایت «انجام میدم» و «پونیشا» از سایت های معتبر در این زمینه هستند. برای کسب درآمد دلاری از این سایت ها، ابتدا باید در آن ها ثبت نام کنید.

در ادامه می توانید در این سایت های فعال حرفه و تخصص خود را به ثبت برسانید. این تخصص می تواند در زمینه های مختلفی نظیر تولید محتوا، برنامه نویسی، تدریس زبان انگلیسی و ... باشد.

والا گری و کسب درآمدزایی به دلار
این کلمه از دو کلمه «ویدیو» و «بلاگر» تولید شده و از راه کارهای مناسب درآمد برای وبلاگ نویس ها می باشد. در واقع در این روش، محتوای تصویری تهیه می گردد. بسیاری از افراد از همین روش برای درآمدزایی در اینستاگرام استفاده می کنند. بسیاری از سایت های دیگر نیز نظیر یوتیوب می توانند در این کسب درآمد دلاری موثر باشند.

کسب درآمد دلاری با کار کردن در منزل
کسب درآمد دلاری با فروش قالب ورد پرس و افزونه
در این روش نیز می توانید از دانش خود برای تهیه قالب و دیگر افزونه های متعلق به وردپرس استفاده کرده و این خدمات را در سایت های معروفی نظیر themeforest، envato  و codecanvon عرضه و به فروش برسانید. این روش نیز می تواند شما را به کسب درآمد دلاری برساند.

مدل دراپ و کسب درآمد به دلار
این روش کسب درآمد به دلار نیز بر پایه ارزهای دیجیتال انجام می گیرد. با این روش می توانید از روش اینترنتی برای به دست آوردن دلار بهره مند گردید. این شرکت ها خود روش های لازم برای کار کردن با این ارزها را در اختیار شما قرار می دهند.

سایت های دیگری نیز هستند که در زمینه خرید عکس و تصویر پیشگام می باشند. این عکس ها می توانند عکس تجاری یا طبیعتی و ... باشند. با این روش نیز می توانید در سایت هایی نظیر shutterstock.com کسب درآمد دلاری داشته باشید.


پادکست

شش استراتژی دیجیتال مارکتینگ.mp3


در مورد وردپرس به چند نکتهگوش کنید