موفقیت

راهکارهای مهم و کاربردی رهایی از تنبلی چیست؟

راهکارهای مهم و کاربردی رهایی از تنبلی چیست؟

رهایی از تنبلی می تواند شما را در رسیدن به اهداف روزمره و آتی کمک نماید. برای اینکه بتوانید بر تنبلی غلبه داشته باشید، باید انگیزه و انرژی لازم را در کارهای سخت فرا بگیرید. این انگیزه شما را وادار به ادامه کار می کند و پیامدهای مطلوبی را برای شما به همراه دارد.
برای جذب شغل و ثروت ایده آل چه باید بکنیم؟

برای جذب شغل و ثروت ایده آل چه باید بکنیم؟

برای جذب شغل و ثروت ایده آل باید مقدمات لازم آن را فراهم کرد. در چنین شرایطی می توانید یک برنامه ریزی ذهنی را انجام دهید. در راستای هدف مورد نظر خود قرار بگیرید. برای آن ذهن پرورش یافته و باورهای جدید شکل دهید. تصویرسازی نمایید و خود را در شغل ایده آل ببینید. ​​​​
ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 3

ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 3

هر روزصبح که از خواب بیدار می شویم، سؤالاتی را مطرح می کنیم. هنگامی که زنگ ساعت را قطع می کنید از خود چه می پرسید؟ آیا می پرسید: " چرا باید بلند شوم؟ چرا ساعات روز بیش تر نیستند؟ بهتر نیست ساعت را دوباره کوک کنم تا چند دقیقۀ بعد زنگ بزند؟"  و هنگامی که دوش می گیرید، چه سؤالاتی از خود می پرسید؟ آیا می پرسید: " چرا باید سرکار بروم؟ نمی دانم امروز  وضع ترافیک چه طور است؟ معلوم نیست امروز چه قدر کار روی میزم ریخته اند؟"
ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 2

ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 2

سؤالات بر روی باورها و در نتیجه اموری که ممکن یا غیر ممکن می دانیم، تأثیر می گذارند. طرح سؤالات حساب شده پایه های مرجع باورها تضعیف کننده مان را سست می کنند و یاری مان می دهند آن ها را بی اثر کنیم و باورهای نیروبخشی را جایگزین نماییم. اما آیا متوجه شده اید واژه های خاصی که انتخاب می کنیم و ترتیبی که آن ها را کنار هم قرار می دهیم تا سؤالی طرح کنیم موجب می شوند برخی نکات را در نظر بگیریم و برخی دیگر را فراموش کنیم؟ این همان نیروی پیش انگاری است که باید حتماً از آن مطلع باشید.
بازاریابی آنلاین و ابزارهای مختلف آن

بازاریابی آنلاین و ابزارهای مختلف آن

بازاریابی آنلاین (اینترنتی) یکی از روشهای بازاریابی مبتنی بر کانالهای وب میباشد که برای معرفی برند، محصولات یا خدمات یک شرکت به مشتریان بالقوه خود استفاده میشود. به بیان سادهتر، بازاریابی اینترنتی شامل جذب مشتری و افزایش فروش کسب و کارهای مختلف از طریق ابزارهای آنلاین میباشد. یکی دیگر از مهمترین مزیتهای بازاریابی آنلاین برای مشاغل مختلف، پایین بودن هزینههای بازاریابی است.
آموزش جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی

آموزش جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی

با توجه به زندگی در عصر دیجیتال و تغییرات سریع فناوری، یادگیری چگونگی کسب درآمد اینترنتی نسبت به گذشته بسیار ساده تر می باشد. در حالی که امروزه کسب درآمد اینترنتی دارای تقاضای بسیار زیادی از طرف افراد مختلف است، شما نیز چنانچه مهارت دیجیتالی خاصی دارید، میتوانید با یک حرفه آزاد و پردرآمد به صورت آنلاین شروع به کسب درآمد کنید. یکی از جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی، تبدیل شدن به یک فریلنسر است.
سوالات چه تاثیراتی بر باورهای انسان می گذارند؟

سوالات چه تاثیراتی بر باورهای انسان می گذارند؟

نیروی پیش انگاری      سؤالات بر روی باورها و در نتیجه اموری که ممکن یا غیر ممکن می دانیم، تأثیر می گذارند. طرح سؤالات حساب شده پایه های مرجع باورها تضعیف کننده مان را سست می کنند و یاری مان می دهند آن ها را بی اثر کنیم و باورهای نیروبخشی را جایگزین نماییم. اما آیا متوجه شده اید واژه های خاصی که انتخاب می کنیم و ترتیبی که آن ها را کنار هم قرار می دهیم تا سؤالی طرح کنیم موجب می شوند برخی نکات را در نظر بگیریم و برخی دیگر را فراموش کنیم؟ این همان نیروی پیش انگاری است که باید حتماً از آن مطلع باشید.
ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 1

ایجاد قدرت با طرح پرسشهای نیروبخش 1

طرح پرسش های نیرو بخش در لحظات بحرانی مهارتی مهم است که دربحرانی ترین لحظات زندگی افراد را نجات داده است. هیچ گاه فراموش نمی کنم که یکی از همکاران قدیمی ام سمیناری ترتیب داد و سخنان من  را کلمه به کلمه بیان کرد. نخستین واکنش من این بود که از خود پرسیدم: «چطور جرأت کرد چنین کاری بکند؟! چطور به خودش اجازۀ چنین کاری داد؟» اما به زودی متوجه شدم چنین سؤالات بی پاسخی فقط مرا عصبانی می کنند و به دوری باطل می کشانند هیچ فایده ای ندارد.
۵ عادت مدیران فروش موفق که آن‌ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می‌کند

۵ عادت مدیران فروش موفق که آن‌ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می‌کند

اهمیت مدیر فروش در هر شرکت و سازمانی بسیار زیاد است. مدیران فروش موفق چه کسانی هستند؟ بسیاری بر این باورند که نیروهای فروش موفق می‌توانند با قرارگرفتن در شرایط درست و پس از تجربه‌کردن فروش موفق در جایگاه مأمور فروش به مدیریت برسند و در آن نقش هم اثرگذار و موفق باشند. اما چگونه؟ مأموران فروش چه نیروهایی هستند؟ مأموران فروش، نخستین نیروهایی هستند که با مشتریان ارتباط می‌گیرند و چنانچه کارشان را به‌خوبی بلد باشند، به‌راحتی با مشتریان ارتباط برقرار خواهند کرد؛ به معاملات شکل خواهند داد و به شکایت‌ها و مشکلات رسیدگی خواهند کرد. مدیران فروش، آمار و ارقام فروش را به‌شکلی چشمگیر بالا می‌برند. این نیروها پس از کسب تجربه و دانش لازم می‌توانند در نقش مدیر و رهبر فروشی موفق نقش‌آفرینی کنند؛ به‌شرطی که مهارت های فروش و مهارت های رهبری را در کنار هم بیاموزند. در این مطلب، به پنج مورد از عادت‌های رهبران فروش موفق که در پناه آگاهی از مهارت‌های فروش و رهبری به دست می‌آیند، اشاره خواهیم کرد.
طرز فکر فروشندگان چه تاثیراتی بر درآمد شرکت ها دارد؟ فروشنده موفق کدامست؟

طرز فکر فروشندگان چه تاثیراتی بر درآمد شرکت ها دارد؟ فروشنده موفق کدامست؟

اگر فروشنده درک ناخوشایندی نسبت به فروش داشته باشد موجب می شود برداشت های منفی در تیم فروشندگان بوجود آید و در نتیجه فروششان به حداقل رسیده یا با شکست روبرو می شوند. و این مصیبتی عظیم برای شرکت بشمار می رود.
عبدالرئوف اشنویی محمودزاده
با توجه به اینکه فیلمهای آموزشی از یوتیوب به اشتراک گذاشته شده اند باید فی-لتر-ش-کن داشته باشید
مدیر سایت
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...