مدیریت

منظور از مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

منظور از مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

مدیریت ارتباط با مشتری یکی از تکنیک های فوق العاده در زمینه خرید و فروش است که افراد بسیاری می توانند از آن برای بازاریابی و کسب و کار استفاده کنند. در واقع برای اینکه بتوانید مشتری مداری در پیش بگیرید، باید با اصول و قوانینی نظیر شناسایی نیاز مشتری و ... آشنا شوید.
روند تمرکز بر هدف چگونه است؟

روند تمرکز بر هدف چگونه است؟

تمرکز بر هدف می تواند شما را زودتر از حد تصور در مسیر دستیابی به هدف قرار دهد. این تمرکز یعنی شما وقت لازم را برای هدف در نظر گرفته اید و در مورد آن به خوبی برنامه ریزی نموده اید. داشتن یک برنامه مشخص می تواند شما را در دستیبابی به اهداف تان کمک نماید.
چگونه در مدیریت زمان موفق باشیم؟

چگونه در مدیریت زمان موفق باشیم؟

مدیریت زمان یکی از تکنیک های مهم در موفقیت است. این تکنیک ها می توانند از اتلاف وقت جلوگیری کنند. برای اینکه در انجام کارهای شخصی خود موفق شوید، باید تکنیک های مربوط به کنترل زمان را در اختیار بگیرید و به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که رضایت شغلی و بازدهی بالا در راستای رهبری زمان به وقوع می پیوندند.
بازاریابی آنلاین و ابزارهای مختلف آن

بازاریابی آنلاین و ابزارهای مختلف آن

بازاریابی آنلاین (اینترنتی) یکی از روشهای بازاریابی مبتنی بر کانالهای وب میباشد که برای معرفی برند، محصولات یا خدمات یک شرکت به مشتریان بالقوه خود استفاده میشود. به بیان سادهتر، بازاریابی اینترنتی شامل جذب مشتری و افزایش فروش کسب و کارهای مختلف از طریق ابزارهای آنلاین میباشد. یکی دیگر از مهمترین مزیتهای بازاریابی آنلاین برای مشاغل مختلف، پایین بودن هزینههای بازاریابی است.
بازاریابی اجازه‌ای چیست و چگونه اعتمادسازی در برند را افزایش می‌دهد؟

بازاریابی اجازه‌ای چیست و چگونه اعتمادسازی در برند را افزایش می‌دهد؟

برای رشد و راه انداژی یک کسب و کار اینترنتی روش‌های از روش‌های بازاریابی مختلفی باید استفاده کرد. در تمامی مراحل یک کسب و کار اینترنتی یا غیر اینترنتی، بازاریابی مهمترین عامل است که در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی یکی از روش‌های مدرن بازاریابی یعنی بازاریابی اجازه‌ای صحبت کنیم که نه تنها به رشد برند شما کمک می‌کند بلکه باعث می‌شود مشتریان معتمد و وفادار به برند خود را شناسایی کنید.
۵ عادت مدیران فروش موفق که آن‌ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می‌کند

۵ عادت مدیران فروش موفق که آن‌ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می‌کند

اهمیت مدیر فروش در هر شرکت و سازمانی بسیار زیاد است. مدیران فروش موفق چه کسانی هستند؟ بسیاری بر این باورند که نیروهای فروش موفق می‌توانند با قرارگرفتن در شرایط درست و پس از تجربه‌کردن فروش موفق در جایگاه مأمور فروش به مدیریت برسند و در آن نقش هم اثرگذار و موفق باشند. اما چگونه؟ مأموران فروش چه نیروهایی هستند؟ مأموران فروش، نخستین نیروهایی هستند که با مشتریان ارتباط می‌گیرند و چنانچه کارشان را به‌خوبی بلد باشند، به‌راحتی با مشتریان ارتباط برقرار خواهند کرد؛ به معاملات شکل خواهند داد و به شکایت‌ها و مشکلات رسیدگی خواهند کرد. مدیران فروش، آمار و ارقام فروش را به‌شکلی چشمگیر بالا می‌برند. این نیروها پس از کسب تجربه و دانش لازم می‌توانند در نقش مدیر و رهبر فروشی موفق نقش‌آفرینی کنند؛ به‌شرطی که مهارت های فروش و مهارت های رهبری را در کنار هم بیاموزند. در این مطلب، به پنج مورد از عادت‌های رهبران فروش موفق که در پناه آگاهی از مهارت‌های فروش و رهبری به دست می‌آیند، اشاره خواهیم کرد.
مدیریت پروژه کاربردی

مدیریت پروژه کاربردی

بعضی از مهارت‌ها برای موفقیت، مهارت‌هایی جانبی هستند. این مهارت‌ها مفید هستند؛ ولی بر میزان موفقیت یا شکست شما تاثیری ندارند. مهارت‌های دیگری وجود دارند که در رسیدن به بیش‌ترین توانایی‌ها، بسیار حیاتی هستند و اگر می‌خواهید به اهداف شغلی و مالی‌تان برسید، باید این مهارت‌ها را به بالاترین حد ممکن برسانید.یکی از این مهارت‌های ضروری، توانایی مدیریت پروژه‌ها با ابعاد مختلف است. پروژه را می‌توان یک کار چند مرحله‌ای تعریف کرد، چیزی که هر روز در زندگی و کارتان با آن سروکار دارید. برای موفق شدن باید در مدیریت پروژه قوی باشید.
تیم خود را چگونه رهبری کنیم؟

تیم خود را چگونه رهبری کنیم؟

البته رهبری یک تیم کار بسیار دشوار و خارق العاده ای نیست. تقریبا هر کسی از عهده رهبری یک تیم برمی اید . اما آنچه حایز اهمیت است درک درست وشفاف از عملکرد تیم واینکه چه تفاوتی میان تیم وافراد مستقل وجود دارد
عبدالرئوف اشنویی محمودزاده
با توجه به اینکه فیلمهای آموزشی از یوتیوب به اشتراک گذاشته شده اند باید فی-لتر-ش-کن داشته باشید
مدیر سایت
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...