توسعه مهارت های فردی

سایت آمورش فا: ما انسان ها از ارتباط صحیح با دیگران لذت می بریم، و اسرار مگویی نیز بینمان رد و بدل می شود، هرچند یکی از خصوصیات ما انسان ها این است که تلخی ها و شیرینی های زندگی را با هم به اشتراک بگذاریم اما رازهایی هم وجود دارد که نباید با نزدیک ترین افراد زندگی مان در میان بگذاریم و این فقط به جهت حفظ شخصیت و وقار خودمان کاربرد دارد.

تنها روش عملی غلبه بر ترس

تنها روش عملی غلبه بر ترس

وقتی از دوستانتان می‌شنوید: «این فقط زاییده فکر و خیال‌هایت است، نگران نباش! چیزی وجود ندارد که بابتش بترسی» در خیرخواهی آن‌ها تردید نکنید؛ ولی با این حال خودتان بهتر می‌دانید که این جور آرامش‌بخش‌های ضد ترس هیچ‌وقت جواب نداده‌اند. این جملات آرامش‌بخش می‌توانند برای چند دقیقه یا چند ساعت ترستان را کم کند؛ ولی درمان از طریق باور این جملات، نه اطمینان به‌وجود می‌آورد و نه ترس را از بین می‌برد.
شوخ طبعی را چگونه ملموس تر کنیم؟

شوخ طبعی را چگونه ملموس تر کنیم؟

شوخ طبعی یکی از صفات پرطرفدار در محفل های دوستانه و خانوادگی می باشد. به طور کلی هر فردی تمایل دارد شوخ طبع باشد. برای اینکه بتوانید بذله گویی را فرا بگیرید، بهتر است داستان های طنز بیشتری را بخوانید، فیلم های کمدی ببنید و با افراد بذله گو ارتباط داشته باشید.
چرا باید تسلط بر خود را یاد بگیریم؟

چرا باید تسلط بر خود را یاد بگیریم؟

برای اینکه بتوانیم در مکان های مختلف به عنوان فرد ایده آل شناخته شویم، باید تسلط بر خود داشته باشیم. این تسلط بخشی از هوش هیجانی قلمداد می شود. ضمن اینکه در همین راستا عواطف، احساسات، رفتارها و ... مورد کنترل قرار می گیرند. تمامی این اقدامات از یک ذهن ورزیده و آماده نشأت خواهد گرفت.
راهکارهای مهم و کاربردی رهایی از تنبلی چیست؟

راهکارهای مهم و کاربردی رهایی از تنبلی چیست؟

رهایی از تنبلی می تواند شما را در رسیدن به اهداف روزمره و آتی کمک نماید. برای اینکه بتوانید بر تنبلی غلبه داشته باشید، باید انگیزه و انرژی لازم را در کارهای سخت فرا بگیرید. این انگیزه شما را وادار به ادامه کار می کند و پیامدهای مطلوبی را برای شما به همراه دارد.
روند تمرکز بر هدف چگونه است؟

روند تمرکز بر هدف چگونه است؟

تمرکز بر هدف می تواند شما را زودتر از حد تصور در مسیر دستیابی به هدف قرار دهد. این تمرکز یعنی شما وقت لازم را برای هدف در نظر گرفته اید و در مورد آن به خوبی برنامه ریزی نموده اید. داشتن یک برنامه مشخص می تواند شما را در دستیبابی به اهداف تان کمک نماید.
عبدالرئوف اشنویی محمودزاده
با توجه به اینکه فیلمهای آموزشی از یوتیوب به اشتراک گذاشته شده اند باید فی-لتر-ش-کن داشته باشید
مدیر سایت
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...